×

Koszyk

Rozpocznij zakupy już teraz. Mamy wiele przydatnych przedmiotów.

Rozpocznij zakupy

Przedłużki do wózka widłowego (zamknięte)

Cena z VAT
od 1 043,36 zł

REFERENCJA:
4184.00.000

+48 451 144 406
INFORMACJE O PRODUKCIE

Przedłużenia wideł: specjalne wyposażenie do podnoszenia wideł wózków widłowych, wózków widłowych, wózków widłowych. Przedłużenia wideł doskonale nadają się do chwytania ładunku z naczepy ciężarówki, platform itp. Służą do rozładunku specjalnych ładunków o dużych gabarytach w inne miejsce.


Aby wybrać odpowiednie widły, należy znać wymiary standardowych wideł wózka widłowego.

  • Typ: zamknięte
  • Udźwig: do 4 ton.
  • Zakres rozmiarów: 80x40 do 160x80 o długości od 1400 do 2500
  • Zastosowanie: wózek widłowy, wózek widłowy, wózek.
  • Dodatkowa długość widelca głównego: 40-60%.

Ogromna zaleta: nasze przedłużki można szybko i łatwo zainstalować z ziemi, nie jest wymagana siła fizyczna.

Przedłużenia wideł to specjalne wyposażenie do zawieszania wideł wózków widłowych, wózków widłowych i wózków widłowych. Przedłużenia wideł są używane do chwytania specjalnych ładunków o dużych rozmiarach lub do ciągnięcia ładunku z dużej odległości.

Przedłużki wideł są używane do rozładunku wagonów i naczep ciężarówek, gdy prace załadunkowe i rozładunkowe mogą być wykonywane tylko z jednej strony, są one niezbędne do pracy w magazynie, gdy konieczne jest transportowanie długich ładunków, które nie są znormalizowane przez standardowy wózek widłowy.

Istnieją dwa główne typy rozszerzeń widelca: otwarte i zamknięte.Przedłużki otwarte:

Ten typ przedłużek wideł charakteryzuje się otwartą powierzchnią dolną. Zgodnie z normami technicznymi, zachodzenie na siebie przedłużek wideł wynosi nie mniej niż 60% długości przedłużek wideł. Otwarte przedłużenie wideł jest produkowane w długościach od 1200 do 2300 mm. Udźwig nadstawek jest ograniczony do 3 ton na całej długości nadstawki.


Zamknięte przedłużenia wideł:

Ten typ przedłużek wideł charakteryzuje się zamkniętą powierzchnią dolną. Zgodnie z normami technicznymi, zachodzenie na siebie przedłużeń wideł wynosi nie mniej niż 60% długości przedłużenia. Zamknięte przedłużenie wideł jest produkowane w długościach od 1200 do 2500 mm. Udźwig nadstawek jest ograniczony do 4 ton na całej długości nadstawki.

Szczególne cechy

  • Przedłużenia mają szereg specjalnych cech, które sprawiają, że ich zakup i użytkowanie są bardziej korzystne:
  • Przystępna cena;

  • Zwiększona wydajność i rozszerzona funkcjonalność wózków widłowych, sztaplarek i innego sprzętu, co pozwala skrócić czas przetwarzania ładunków, unikając użycia siły roboczej i różnych urządzeń mechanicznych;
  • Prostota montażu nie wymaga specjalnych umiejętności i sprzętu, instalacja wiszącego sprzętu zajmuje kilka minut.

* Podstawowym kolorem produktu jest niebieski RAL5010, w przypadku zmiany koloru dla mniej niż 10 sztuk identycznych produktów cena wzrasta o 7-10%. Skonsultuj się z nami* Podstawowym kolorem produktu jest niebieski RAL5010, w przypadku zmiany koloru dla mniej niż 10 sztuk identycznych produktów cena wzrasta od 7 do 10%. Skonsultuj się z nami

Kontakt przez WhatsApp