×

Koszyk

Rozpocznij zakupy już teraz. Mamy wiele przydatnych przedmiotów.

Rozpocznij zakupy

Kontener samowyładowczy ze stali nierdzewnej - 600 L

Cena z VAT
8 541,12 zł

REFERENCJA:
1234.2019020068

+48 451 144 406
INFORMACJE O PRODUKCIE

TIPPO Stainless to wersja kontenera samowyładowczego TIPPO wykonana ze stali nierdzewnej. TIPPO Stainless wykonane jest ze szlachetnej stali nierdzewnej 304 do stosowania z materiałami i odpadami w trudnych warunkach atmosferycznych oraz w przemyśle spożywczym.

Kontenery samowyładowcze TIPPO są relatywnie oszczędnym i wydajnym narzędziem do sortowania odpadów, przetwarzania i transportu sypkich materiałów lub np. scinków metali. Kontenery  TIPPO są starannie zaprojektowane, odpowiednio wyważone, wzmocnione i malowane proszkowo w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i żywotności przy jednoczesnej bezawaryjności i lekkości konstrukcji by były niezawodne.

Kontenery samowyładowcze TIPPO są wyjątkowo łatwym i ergonomicznym sposobem segregowania odpadów u źródła, nie angażując czasu ani siły fizycznej pracowników do przemieszczania odpadów. Alternatywą tego relatywnie niedrogiego rozwiązania są niejednokrotnie źle wywarzone koleby wymagające do opróżnienia rąk ludzkich oraz drogie obrotnice do plastikowych kontenerów których cena jednostkowa przewyższa zakup całej floty kontenerów.

* Podstawowym kolorem produktu jest niebieski RAL5010, w przypadku zmiany koloru dla mniej niż 10 sztuk identycznych produktów cena wzrasta od 7 do 10%. Skonsultuj się z nami

Kontakt przez WhatsApp