×

Koszyk

Rozpocznij zakupy już teraz. Mamy wiele przydatnych przedmiotów.

Rozpocznij zakupy

Wózki

Filtry

Wózek transportowy - najlepszy sposób na przewożenie towarów

Wózki platformowe to idealne rozwiązanie do transportu ciężkich lub nieporęcznych towarów w sklepie lub magazynie, które pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek.

Chcesz kupić sprzęt budowlany lub magazynowy z gwarancją? Skontaktuj się z VARIANTICO - od ponad 8 lat produkujemy metalowe kontenery wywrotne do wózków widłowych, wózki platformowe, wiadra do betonu, regały paletowe, kontenery rolkowe, palety i wiele innych.

Wózek platformowy: zastosowanie

Wózki platformowe to popularna forma transportu magazynowego wykorzystywana do przewozu materiałów i towarów. Składają się z prostokątnej ramy z czterema kołami i przyspawanej do niej stalowej platformy. Solidna podstawa pozwala na równomierne rozłożenie i wydajny transport ładunków wielkogabarytowych (pudełek z żywnością, skrzyń, sprzętu AGD, materiałów budowlanych itp.)

Narzędzie to jest aktywnie wykorzystywane w działalności przemysłowej i handlowej: w magazynach, na placach budowy, na rynkach, w supermarketach. Produkty mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Wózki platformowe mają niewielkie rozmiary i są przeznaczone do transportu produktów o dużych wymiarach lub nieregularnych kształtach. W takich przypadkach transport ręczny jest uciążliwy, a nawet niebezpieczny, dlatego warto zaopatrzyć się w wózek. Sprzęt ten pozwoli zaoszczędzić czas i umożliwi szybkie i sprawne przemieszczanie towarów.

Główne zalety wózków platformowych to

  • Łatwość i wygoda użytkowania;
  • Przystępne ceny;
  • Możliwość użytkowania na wszystkich powierzchniach podłogowych i nierównych; 
  • Stabilność: dzięki czterem kołom nie ma ryzyka przewrócenia się załadowanego wózka;
  • Doskonała zwrotność.

Jaki wózek do dużych obciążeń produkuje VARIANTICO?

Nasze wózki przeładunkowe są dostępne w następujących rozmiarach i specyfikacjach: 900 x 600 mm i 1200 x 600 mm.

Wózki mogą być wyposażone w jeden lub dwa uchwyty do pchania. Dostępne są wersje otwarte lub zamknięte (z dwoma, trzema lub czterema bokami) oraz produkty z jedną lub dwiema półkami.

Nośność kółek zależy od ich średnicy:

  • 300 kg - 125 mm; 
  • 400 kg - 160 mm;
  • 500 kg - 200 mm;
  • 500 kg - 200 mm.

VARIANTICO oferuje 12-miesięczną gwarancję na wszystkie typy wózków.

Cena wózków platformowych zależy od wybranego modelu, wymiarów, udźwigu i innych parametrów. Jeśli nadal masz wątpliwości, zadzwoń do nas lub napisz, a menedżerowie VARIANTICO znajdą odpowiedni sprzęt, który rozwiąże Twoje problemy w najlepszy możliwy sposób.

Kontakt przez WhatsApp