×

Koszyk

Rozpocznij zakupy już teraz. Mamy wiele przydatnych przedmiotów.

Rozpocznij zakupy

Przedłużki do wózka widłowego (otwarte)

Cena z VAT
od 730,62 zł

REFERENCJA:
4179.00.000

+48 451 144 406
INFORMACJE O PRODUKCIE

Przedłużenia wideł: specjalne wyposażenie do zawieszania standardowych wideł wózków widłowych, wózków widłowych, platform itp. Służą one do rozładunku specjalnych ładunków o dużych rozmiarach w inne miejsce.

Aby wybrać odpowiednie widły, należy znać wymiary standardowych wideł wózka widłowego.


Aby wybrać odpowiednie widły, należy znać wymiary standardowych wideł do wózka widłowego.


 • Typ: otwarte
 • Udźwig: do 4 ton.
 • Zakres rozmiarów: od 80x40 do 150x70 o długości od 1400 do 2500
 • Zastosowanie: wózek widłowy, wózek widłowy, wózek.
 • Dodatkowa długość widelca głównego: 40-60%.

Ogromna zaleta: nasze przedłużki można szybko i łatwo zainstalować z ziemi, nie jest wymagana siła fizyczna.


Przedłużenia wideł to specjalne wyposażenie do zawieszania wideł wózków widłowych, wózków widłowych i wózków widłowych. Przedłużenia wideł są używane do chwytania specjalnych ładunków o dużych rozmiarach lub do ciągnięcia ładunku z dużej odległości.

Przedłużki wideł są używane do rozładunku wagonów i naczep ciężarówek, gdy prace załadunkowe i rozładunkowe mogą być wykonywane tylko z jednej strony, są one niezbędne do pracy w magazynie, gdy konieczne jest transportowanie długich ładunków, które nie są znormalizowane przez standardowy wózek widłowy.

Istnieją dwa główne typy przedłużek wideł: otwarte i zamknięte.Otwarte przedłużenia wideł:

Ten typ przedłużek wideł charakteryzuje się otwartą powierzchnią dolną. Zgodnie z normami technicznymi, zachodzenie na siebie przedłużeń wideł wynosi nie mniej niż 60% długości przedłużeń wideł. Otwarte przedłużenie wideł jest produkowane w długościach od 1200 do 2300 mm. Udźwig nadstawek jest ograniczony do 3 ton na całej długości nadstawki.

.


Zamknięte przedłużenia wideł:

  Ten typ przedłużek wideł charakteryzuje się otwartą powierzchnią dolną. Zgodnie z normami technicznymi, zachodzenie na siebie przedłużeń wideł wynosi nie mniej niż 60% długości przedłużenia. Zamknięte przedłużenie wideł jest produkowane w długościach od 1200 do 2500 mm. Udźwig nadstawek jest ograniczony do 4 ton na całej długości nadstawki.


  Cechy szczególne


  • Rozszerzenia mają szereg cech szczególnych, które sprawiają, że ich zakup i użytkowanie są bardziej korzystne:

  • Przystępna cena

  • Zwiększona wydajność i rozszerzona funkcjonalność wózków widłowych, sztaplarek i innego sprzętu, co pozwala skrócić czas przetwarzania ładunków i uniknąć wykorzystania siły roboczej i różnych urządzeń mechanicznych;

  • Prostota montażu nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności i sprzętu, instalacja wiszącego sprzętu zajmuje tylko kilka minut.

  * Podstawowym kolorem produktu jest niebieski RAL5010, w przypadku zmiany koloru dla mniej niż 10 sztuk identycznych produktów cena wzrasta o 7-10%. Skonsultuj się z nami


  * Podstawowym kolorem produktu jest niebieski RAL5010, w przypadku zmiany koloru dla mniej niż 10 sztuk identycznych produktów cena wzrasta od 7 do 10%. Skonsultuj się z nami

  Kontakt przez WhatsApp