×

Koszyk

Rozpocznij zakupy już teraz. Mamy wiele przydatnych przedmiotów.

Rozpocznij zakupy

Trawers nieskładany

Cena z VAT
5 633,15 zł

REFERENCJA:
4184.00.000.TN

+48 451 144 406
INFORMACJE O PRODUKCIE

Zwiększona powierzchnia wózka widłowego

Śruby mocujące w kieszeniach

Materiał: stal

Farba: Spray


Kolory:  • Wymiary mm : 2370 x 3010 x 1000
  • Obciążenie kg : 3000
  • Waga kg : 217

Belki poprzeczne to narzędzie do wózków widłowych, które zwiększa obszar roboczy przeznaczony do transportu szerokich, długich lub nieporęcznych materiałów. Dzięki zwiększonej powierzchni ładunek spoczywa stabilnie podczas transportu, nie wystaje z boków i, co najważniejsze, jest rozładowywany bezpiecznie i bez uszkodzeń w miejscu docelowym. Konstrukcja jest solidna i trwała. Poprzeczki wyposażone są w zapięcia widełkowe na końcach kieszeni. Dzięki nim mocowanie jest stabilne i nie przesuwa się na pojeździe podczas pracy. Elementy poprzeczne są dokładnie czyszczone i odtłuszczane przed malowaniem. Następnie są pokrywane podkładem antykorozyjnym i farbą poliuretanową w półmatowym wykończeniu. Zapewniają one ochronę przed czynnikami atmosferycznymi i rdzą, gdy kontenery są używane na zewnątrz, a także ułatwiają czyszczenie dzięki gładkiej powierzchni struktury powierzchni.

Trawersy są idealne dla firm produkcyjnych, obszarów przemysłowych, magazynów, placów budowy, złomowisk, gospodarstw rolnych i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba transportu produktów, odpadów i surowców. Są to niezwykle wszechstronne narzędzia odpowiednie do lekkich i ciężkich materiałów, takich jak: profile, pręty, płyty, kratownice, listwy, rury, płyty wiórowe, płyty gipsowo-kartonowe, drzwi, meble, okna i wiele innych.

Na życzenie klienta istnieje możliwość montażu dodatkowych elementów oraz wprowadzenia modyfikacji kolorystycznych, parametrycznych lub konstrukcyjnych. Akcesoria zwiększają funkcjonalność produktu, mogą przyspieszyć i usprawnić pracę, ale także zwiększyć komfort użytkowania i zaoszczędzić czas związany z jego obsługą.

* Podstawowym kolorem produktu jest niebieski RAL5010, w przypadku zmiany koloru dla mniej niż 10 sztuk identycznych produktów cena wzrasta o 7-10%.

Skontaktuj się z nami

* Podstawowym kolorem produktu jest niebieski RAL5010, w przypadku zmiany koloru dla mniej niż 10 sztuk identycznych produktów cena wzrasta od 7 do 10%. Skonsultuj się z nami

Kontakt przez WhatsApp