×

Koszyk

Rozpocznij zakupy już teraz. Mamy wiele przydatnych przedmiotów.

Rozpocznij zakupy

Żurawie

Filtry

VARIANTICO żurawie hakowe do wózków widłowych lub osprzęt do wózków widłowych 

Jeśli Twoja firma zajmuje się transportem towarów wielkogabarytowych, powinieneś rozważyć zastosowanie funkcjonalnego żurawia podnoszącego z hakiem do wózka widłowego: elementu łączącego hak żurawia z ładunkiem. Konstrukcja ta jest niezbędna do równomiernego rozłożenia ciężaru ładunku na wszystkie punkty mocowania, chroniąc go w ten sposób przed deformacją. 

Ten i inny sprzęt magazynowy jest oferowany przez VARIANTICO. Produkujemy chwytaki hydrauliczne, kontenery roll-off, betoniarki, haki do wózków, pługi śnieżne, przedłużki wideł do wózków widłowych, palety i wiele innych. 

Hak do wózka: zastosowanie i użytkowanie

Trawersy są przeznaczone do podnoszenia i przenoszenia ładunków wielkogabarytowych, a także produktów i towarów o ostrych krawędziach, niecentrycznym środku ciężkości lub dużej masie brutto. Osprzęt ten jest szeroko stosowany w przemyśle i produkcji: przy przenoszeniu blach, opuszczaniu statków do wody i przenoszeniu maszyn produkcyjnych, gdzie wymagany jest najbardziej niezawodny i wydajny sprzęt do przenoszenia ładunków.

Dzięki żurawiom do wózków widłowych i hakom do wózków widłowych VARIANTICO pojazd staje się dźwigiem w ciągu kilku minut.

Zastosowanie haków do wózków widłowych jest niezbędne, gdy

  • nie można użyć zawiesi;
  • zawiesia są narażone na nadmierne naprężenia i odkształcenia w punktach mocowania podczas podnoszenia ładunków wielkogabarytowych.

Jakie haki i ramiona do wózków widłowych oferuje VARIANTICO?


Żurawie do wózków widłowych.

Waga 28 kg.
Udźwig do 3000 kg.

Dodatkowe mocowanie łańcuchowe zapobiega ślizganiu się wideł.


Hak do wózka widłowego LA15, LA24, LA30.

Wymiary: do 3205x600x335 mm.

Udźwig do 2000 kg na końcu wysięgnika.


Hak do podnoszenia wózka widłowego.

Waga - 13 kg.

Udźwig haków dźwigowych do 1000 kg.

Zalety żurawi VARIANTICO


Niezawodny i trwały;

Czas montażu nie przekracza 2 minut;

Wysoki udźwig; 

Cena belek podnoszących zależy od rodzaju konstrukcji, wybranego modelu, wymiarów, udźwigu i innych parametrów. Skontaktuj się z VARIANTICO, a z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć odpowiednią maszynę dla Ciebie.


Kontakt przez WhatsApp